Overlast

Het grote ingrijpende project geeft helaas overlast, aan geluid, stof, rommel en ruimte. Wij vragen om begrip hiervoor. Het betekent niet dat we er helemaal niets tegen kunnen doen. Op verzoek van bewoners is het gebruik van 1 stortkoker per 4-4-2019 gestopt die op de 6e verdieping staat, er wordt nu alleen met bouwliften gewerkt, het duurt langer maar geeft minder herrie en stof. De afzuiging voor de asbestsanering wordt ‘s-avonds en in de weekenden uitgezet.

Er wordt zoveel mogelijk ruimte gezocht voor opslag bouwmaterialen zodat het niet in de weg staat. Heeft u een lege parkeerplaats?
De uitvoerder René hoort het graag (te vinden bij de VvE ruimte),
of via zeekant@vastbouw.nl of via 06-51524112 (liefst via de whatsapp)

Wij werken aan een beter gebouw!

Laat een reactie achter

Geef een reactie

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.