Planning asbest saneren! ! !

Woensdag 26/6 is er op het transportsteiger op de binnenplaats zijde GDW de unit opgebouwd om de asbest te saneren.

Donderdag 27/6 is er gestart met de werkzaamheden aan de binnen ring. De werkplek zal zo worden afgezet dat de bewoners nog vrije toegang hebben tot de woning. Alleen wanneer er aan het voordeur kozijn gewerkt gaat worden zal deze niet toegankelijk zijn.

Donderdag 27/6 is er begonnen met de werkzaamheden op de 1e verdieping en zullen we één verdieping per dag saneren, het werk gebied zal iedere middag weer vrijgegeven worden.

Zijn er problemen waardoor dit onoverkomelijke problemen geeft, neem a.u.b. tijdig contact op met de uitvoerder in de VvE ruimte aan de Zeekant. Via de mobiel mag ook op 06-51524112 (liefst via de whatsapp) of een email sturen naar zeekant@vastbouw.nl

Laat een reactie achter

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.