Energie uit de wijk Challenge Gemeente Den Haag – vervolg!

Wij zijn een winnaar!!!

Met trots kunnen wij bekend maken dat onze VvE Zeekant Gevers Deynootweg één van de winnaars is van de Energie Challenge Den Haag met het project van Premie A naar Label A. Ons energieteam (Nel, Cindy, Rob, Edward, Joska en Hans) heeft met brede support en ondersteuning, volgens de jury, op alle Energie Challenge richtlijnen een uitstekend scorend initiatief ingebracht. Op 28 november volgt de definitieve toewijzing van de ondersteuning en middelen.

De uitgebreide pilot die wij voor ogen hebben gaat in de praktijk de alternatieven testen op een gasgestookte ketel, energieopwekking op het dak, een goede balans tussen individuele apparaten in huis en collectieve mogelijkheden van ons gebouw en energieopwekking. Een breed scala aan nieuwe betaalbare middelen gaan getest worden.  

Dit gaan wij voor onze eigen VvE uitvoeren, maar wij gaan ook de kennis delen met andere VvE’s die met dezelfde problemen kampen.

Energie uit de Wijk Challenge – www.denhaag.nl
De selectie voor de Energie uit Wijk Challenge 2020 is bekend.
Lees meer over de initiatieven en het vervolg.

Laat een reactie achter

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.