Maak AUB uw berging tijdig vrij voor de isolatie werkzaamheden ! ! !

Geachte bewoners,

We hebben begin maart allemaal een bericht van Vastbouw gekregen omtrent het voorbereiden van onze bergingen ten behoeve van het isoleren daarvan.

Gelukkig hebben de meeste bewoners goed gehoor gegeven aan de oproep om de berging tijdig vrij te maken, zodat de mannen van Vastbouw op die manier zo snel en efficiënt mogelijk hebben kunnen doorwerken.

Helaas zijn er inmiddels al enkele bewoners die hier geen gehoor aan hebben gegeven!

Bij deze nogmaals de oproep om toch vooral gehoor te geven aan de oproep om de berging tijdig vrij te maken. Zijn er problemen waardoor u niet in de gelegenheid bent om dat te doen, neem a.u.b. tijdig contact op met de uitvoerder in de VvE ruimte aan de Zeekant.

Via de mobiel mag ook op 06-51524112 (liefst via de whatsapp) of een email sturen naar zeekant@vastbouw.nl

Zo kan er mogelijk nog op tijd gezamenlijk naar een oplossing worden gezocht. Laat u gewoon niets van u horen, kunnen de kosten van oponthoud e.d. aan u doorberekend worden. Laat het niet zover komen!

Met vriendelijke groet,
Het uitvoeringsteam van Vastbouw.

Laat een reactie achter

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.