Nieuwbrief VvE Zeekant Gevers, 21 maart 2020

Afronding werkzaamheden gevelproject

De aannemer doet er alles aan om de laatste werkzaamheden op te leveren, alleen wegens de Corona situatie is personeelsinzet lastig en gaat het langzaam. Het bouwteam werkt samen met Vastbouw via inspectierapporten garantiezaken aan de nog openstaande zaken. Sommige zaken waaraan gewerkt wordt zijn voor u zichtbaar, andere niet.

Wij mogen ons gelukkig prijzen met de gekozen aannemer die door blijft werken en zaken oppakt. Indien u klachten heeft, geef ze dan svp door. We vragen u deze vragen respectvol te blijven stellen.  De kwaliteit van de gekozen oplossing blijft intussen ons uitgangspunt.

Afgelastingen

Wij verwachten dat alle geplande VvE activiteiten in april,  de ALV, opening en het feest niet door zullen gaan en verschoven moeten worden. U wordt op de hoogte gehouden.

Laat een reactie achter

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.